Mesebirodalom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2

Go down 
SzerzőÜzenet
Agatha Ravenna Moon
A billentyű ördöge
A billentyű ördöge
Agatha Ravenna Moon


nő
Hozzászólások száma : 769
Age : 37
Registration date : 2007. Jul. 27.

2 Empty
TémanyitásTárgy: 2   2 EmptyHétf. Okt. 20, 2008 10:38 pm

*Ravenna belép a kastélyba, és a folyosókon végigmenve a főboszorkánnyal találja szemben magát.* Üdv, Dalya! *köszön, és biccent a nőnek.*
*Dalya kimérten végignézi a nőt, és bólint.* Üdv Ravenna, mi járatban erre? Régen szerencséltettél minket!
Ravenna: Csak erre jártam, és az én mértékemmel nem rég látogattam meg a kastélyt. *Mosolyog.* Út közben vadásztam is, egy kislány kint haldoklik az erdőben, ha érdekel. *nem mutatja, hogy nagyon érdekelné a lányka sorsa.*
Dalya: Tudod, hogy nem szeretem, ha szerte hagyod az erdőben az áldozataidat! Nekünk kell takarítanunk utánad, meg a tanítványod után! *dühösen elhúzza a száját*
Ravenna: Csak azért hagytam életben, mert láttam benne fantáziát.* továbbra is mosolyog, a nő hatalmától nem ijed meg, feltéve, hogy Dalya nem mutatja ki, hogy mi mindenre képes...* Ha akarod, megmentheted, nincs túl veszélyes állapotban.
*Dalya legszívesebben egy tűzgömböt küldene a nőre, de nem teheti meg, hogy erős szövetségeseit irtsa maga körül, így csak morog mérgében.*
*Ravenna viszont szemtelenül a képébe mosolyog.* Ha meg akarsz büntetni, hát legyen, mindazonáltal nem érzem bűnösnek magamat csak azért, mert nem öltem táplálkozás céljából.
Dalya: Ha táplálkozás céljából is ölsz, a szabályok rád is vonatkoznak, légy szíves eltakarítani magad után a hulladékot! Szeretném, ha nem felejtenéd el, hogy nem vagyunk a vámpírok takarítónői! És örülnék, ha a hangodat is visszafognád, és nem felejtenéd el, kivel beszélsz!
Ravenna: Én is örülnék, ha nem felejtenéd el, hogy mennyi év áll mögöttem. *továbbra is mosolyog, elég szemtelenül.* És az újoncokat takarítással is megnevelheted, ha nincs más. Én csak a tippeket adom... *kacsint*
Dalya: Neveld a sajátjaidat a saját szemeted eltakarításával, az enyémek majd takarítják az enyémet! És az éveid nem mentség arra, hogy elfelejted, ki a kastély úrnője.
Ravenna: Nem muszáj itt lennem. *mosoly* Majd, ha úgy gondolod, hogy szükséged lesz a segítségemre, akkor szólj, nem biztos, hogy jövök, de ne feledd, hogy velem, és néhány kellemetlen kis apróságért cserébe egy csapatnyi vámpír segítségét kaphatod. *a hangja továbbra is szemtelen, tudja, hogy Dalyának szüksége van a vámpírok segítségére.*
*Dalya igyekszik nem mutatni, hogy megingott, ő is tudja, hogy szüksége van vámpírok segítségére. Büszkén felvágja a fejét, de nem szól a nő ellen.* Most az egyszer még eltakarítom utánad a szemetet, de megkérlek, hogy legközelebb tedd meg magad! *a kijárat felé indul*
*Ravenna a nő után néz, és fölényes mosolyra húzza a száját. A saját, rendkívül ritkán használt szobájába indul, hogy lepihenjen még napkelte előtt.*
Vissza az elejére Go down
 
2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mesebirodalom :: Szerepjátékok :: Két lábbal a földön 1 (+18)-
Ugrás: