Mesebirodalom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mentás lány!

Go down 
SzerzőÜzenet
Csilla
Gyémánt fokozatú fórumtag
Gyémánt fokozatú fórumtag
Csilla


nő
Hozzászólások száma : 3995
Age : 28
Registration date : 2007. Oct. 07.

Mentás lány! Empty
TémanyitásTárgy: Mentás lány!   Mentás lány! EmptyKedd Okt. 21, 2008 7:53 pm

Mentás lány!

Szeretem a gyümölcsöcs dolgokat. Meg a színeseket is.
Egyik nap átsétáltunk egy nagyon jó barátommal a közeli drogériában. Nevetve nézelődtünk, és megakadt a szemünk egy dobozkán. Gyönyörű színeket és izgalmas ízeket ígért. Megvontam a vállam és cinkosan kacsintva bűntársamra felkaroltam egy gyümölcslevet is a dobozka mellé.
Halkan kacarászva indultunk a pénztár felé, anekdotázgattunk a hasonló tartalommal bíró dobozkákról, amikor két lány, akik nem viselnek nagy barátsággal irántam –mondjuk meg őszintén, ahol tudnak, megpróbálnak ártani, és legszívesebben bevernék a képemet, persze csak a hátam mögött, a szemembe mosolyognak- beállt mögénk a sorba. Halkan intettem, hogy jobb lenne lelépni, amíg ők is lelépnek. Így szinte az összes tesztert végigpróbálgattam, mire elmentek.
Fizettem.
Diszkréten zsebre vágtam a dobozt, visszaindultunk. Izgatottan kibontottam a dobozkát, ott, ahol senki nem zavar és kérdez őrültségeket. Mosolyogva konstatáltam mit rejt a tartalma. Imádom az áfonyát, a színezéktől pedig gyönyörű mélykék színben tündökölt, a másik a kedvenc színemet öltötte fel, a sárgát és a banán aromáját idézte. A harmadik még engem is meglepett. Menta. Tejfehér.
Egyik szeretett barátnőmet más is –még nálam is jobban és behatóbban- szereti így nekiajándékoztam a mentásat.
Kiröhögött.
Két órával később még mindig röhögött.
Elmúlt még egy óra és a másik barátnőm is röhögött.
Hazafelé tartottam és elértem a HÉVhez. Kerestem az ismerős arcokat, már a peron végén jártam, amikor két őrült barátnőm visítja a nevem a megálló elejéről. És még valamit:
-MENTÁS LÁNY!- rohannak felém, átölelnek, nevetnek, én is nevetek.
Kettes számú barátnőm a fülembe súgja:
-Majd nekem is adsz mentásat?
-Jól van na…- motyogom.
-Hallottam az áfonyásat megtartottad magadnak, mert te azt szereted… Itt a HÉVem! Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
 
Mentás lány!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mesebirodalom :: Nina :: Novellák-
Ugrás: